نتایج جستجو برای عبارت :

صدایی از ناخودآگاهِ من بِ گوشِ همگان رسید

او از زمانی کِ یادم است به من پرُ بال نمیداد، بلکه خودش پرُ بالِ من بوده است،
همیشه بخشی از وجودم خودِ او بوده است،
بخشی از من از او و برای او رشد یافته است،
هر بار چشم همه بِ دهانِ من باشد، نگاهِ او تمام مدت ستایش گر و تحسین کننده است،
اما جایی در ناخودآگاهِ من انگار از با صدای او چیزی متفاوت از تحسین می شنود؛
انگار کِ با فریاد معروفش بگوید "بِ تو چِ ربطی دارد؟ دهنت رو ببند "
نه...
تا امروز کِ نگفته بود
ولی شاید من هر بار این جمله را می شنوم!
امروز
#تلنگر
‼️با دقت بخوانید‼️
چه حقیقت تلخی!!!
☑همگان قبل از وقت پرواز در فرودگاه حاضر میشوند
☑همگان قبل از وقت دکتر در مطب وبیمارستان حضور می یابند
☑همگان قبل از وقت ویا دقیق سر وقت در اداره حاضر میشوند
اما هنگام نماز میگویند: خوابمان سنگین است...
مشغله هایمان زیاد استگرفتاریم... و .....
✔به راستی که الله عزوجل چه زیبا فرمودند:
بل تؤثرون الحیاة الدنیا
بلکه شمازندگی دنیا را بر آخرت ترجیح میدهید.
▪آیا تاکنون به اندوخته های خود برای آخرت فکر کرده
در گوشِ درد هایمبه گوش نمی‌رسدصدای باران اشک‌هایتفقطاین منمایستاده در بزرگ راهیپر از خاطراتویک چراغ قرمزبدون احساس
ایستاده امبه تماشایچراغ سبز چشمانت
اماتنها درگوشمزجر میکشدسکوت 
و آه گوشه ی دلممزه مزه می کنددرد را   #پروین اسحاقی                                
چندته گیلکی قید که فعلِ مقدار یا کمیتء نشؤن دنه:

✔️ برای فعل «کوتونئن»➖ یه پوس، یه چؤم، یه پیچ (یه فیچ)، یه گاچ، یه شکم، یه کل، یه گال وأنجینین بدأر «یه پوس» کسنء بؤکتونن.

✔️ برای فعل «زئان» یا «دکأشتن»➖ یه‌ دار می همرأ توک توک نؤکون تره «یه دار» زنم بککی ونرسی. پئر خو وچه گوشِ دل «یه دار» دکأشت.

✔️ برای فعل «خؤردن»➖ یه شکم دأبیسؤن «یه شکم» پلا بوخؤردم، ده مره نوأنه.

✔️ برای فعل «خؤتن»➖ یه گول/ یه چؤم یه گول بوخؤت ایمه ورسأ بؤشؤ.
امروز را ۵ نفری رفتیم؛ سین، رِ، میم، زِ، و خودم.
رفتیم نشستیم روی کوه های مشرف بِ شهرِ غبار گرفته یمان.
در جوارِ پنج تن از شاهدانِ پاکِ زمین،
روزِ اولِ اجتماع مان بود،
شروعِ قرارِ درماندگیِ دستِ جمعی مان!
چهار شنبه ها می باید می رفتیم اما این هفته استثناعن سه شنبه را بِ سوگ نشستیم،
از قرارمان بِ این ور قلبم فشرده شده است و روحم سنگینی می کند!
نور از چشم هایم رفته؛ انگار کِ غروبِ یخ زده ی جمعه باشد .
امروز خودش نیامد !
دیشب را تا بامداد بیدار بو
اینم وصف حالم از زبون حضرت حافظ :
گلبنِ عشق میدمد ، ساقی !  گلعذار  کو؟                 بادِ  بهار  میوزد ،   باده  ی   خوشگوار   کو؟
هر گلِ نو  ز گلرخی یاد  همی دهد   ولی                   گوشِ سخن  شنو  کجا  دیده ی اعتبار  کو؟
مجلسِ بزمِ عشق را غالیه ی مراد نیست                ای دمِ صبحِ خوش نفس،نافه ی زلف یار کو؟
حُسن فروشیِ گلم نیست تحمل،ای صبا!               دست  زدم  به  خونِ  دل ، بهرِ خدا نگار کو؟ 
شمعِ  سحرگهی  اگر  لاف ز  عارضِ تو زد         
یزید شراب‌خوار، بوزینه‌باز، فاسق و ابنه‌ای
جاحظ از مورخین و علمای بزرگ اهل سنت عمری در مورد یزید می‌نویسد:
ثم ولی یزید بن معاویة یزید الخمور ویزید القرود ویزید الفهود الفاسق فی بطنه المأبون فی فرجه، فعلیه لعنة الله و ملائكته. 
آنگاه یزید بن معاویه به خلافت رسید (خلافت را غصب کرد)؛ همان یزید شراب‌خوار و بوزینه‌باز و پلنگ‌باز و فاسقی که به بیماری ابنه (همجنسباز مفعول) مبتلا بود؛ پس لعنت خدا و فرشتگانش بر او باد.
البیان و التبیین، تالیف جا
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
ای تو آن که صدای گریه ات حتی در سکوتِ مرگبارِ شب به گوشِ کسی نمی رسد؛ای تو آن که نگاه ها از تبرک به چهره ی مقدست محروم اند؛در کدامین قبه ی متبرکه به انتظار برخواستن بانگِ ظهورت نشسته ای؟در کجای آسمان با خدایمان برای ما دعا می کنی؟در کدامین شب از حوالیِ بی خیالیِ ما گذر کرده ای و گردِ پاکِ محبتت را بر دامان ما نشانده ای کِ اینچنین مجنونِ رایحه ی بهشتی ات شده ایم؟کجای زمان برای ما دستانت را به سمتِ خدا گرفته ای کِ در دل شب نامت بر قلب هایمان درخش
1

آغاز دهه کرامت بر همگان مبارک باد.

ا

دهه
کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت
معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن
موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و
مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و
مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
ادامه مطلب
یک خاطره از دورانِ فعالیتم در مخابراتِ نارمک (منطقه 7 تلفنی تهران *قسمتی از متن حذف شد*)
کار من به این منوال بود که صبح تا ساعت 10 به منزلِ آنهایی که سفارش داده بودند و نوبتشان شده بود زنگ میزدم و آدرس میگرفتم و انواع مودم ها را توضیح میدادم و سفارش میگرفتم و با کوله باری از مودهای ADSLراهیِ خیابانها و منازل و محل کارِ مشترکین میشدم و اموراتم را میگذراندم.
آن‌ روز گوشی را برداشت با فریادی وحشتناک، طوری که پرده ی گوشِ راستم به پرده ی گوش چپم برخورد
یـک خاطره از دورانِ فعالیتم در مخابراتِ نارمک (منطقه 7 تلفنی تهران *قسمتی از متن حذف شد*)
کار من به این منوال بود که صبح تا ساعت 10 به منزلِ آنهایی که سفارش داده بودند و نوبتشان شده بود زنگ میزدم و آدرس میگرفتم و انواع مودم ها را توضیح میدادم و سفارش میگرفتم و با کوله باری از مودهای ADSLراهیِ خیابانها و منازل و محل کارِ مشترکین میشدم و اموراتم را میگذراندم.
آن‌ روز گوشی را برداشت با فریادی وحشتناک، طوری که پرده ی گوشِ راستم به پرده ی گوش چپم برخور
لحظه‌ای نادر است آن‌گاه کهدستِ معشوق در دستان‌مان غنودهوقتی خسته از شتاب و خیرگیِ ساعات پرملالِ طولانیچشمان‌مان، چشمانِ دیگری را به روشنی می‌خوانَدوقتی گوشِ به دنیا ناشنوای‌مانبا آوایِ نوایی عاشقانه نوازش می‌شودتیری بر نقطه‌ای از سینه‌مان می‌نشیندو نبض گمشده‌ی احساس، تپیدنی دوباره می‌آغازد؛چشم‌ها می‌آسایند و قلب آرام می‌گیرد،و آنچه می‌خواهیم، می‌گوییم و می‌دانیم چه می‌خواهیم.در این لحظه نادر آدمی از گردش زندگی‌اش آگاه
لحظه‌ای نادر است آن‌گاه کهدستِ معشوق در دستان‌مان غنودهوقتی خسته از شتاب و خیرگیِ ساعات پرملالِ طولانیچشمان‌مان، چشمانِ دیگری را به روشنی می‌خوانَدوقتی گوشِ به دنیا ناشنوای‌مانبا آوایِ نوایی عاشقانه نوازش می‌شودتیری بر نقطه‌ای از سینه‌مان می‌نشیندو نبض گمشده‌ی احساس، تپیدنی دوباره می‌آغازد؛چشم‌ها می‌آسایند و قلب آرام می‌گیرد،و آنچه می‌خواهیم، می‌گوییم و می‌دانیم چه می‌خواهیم.در این لحظه نادر آدمی از گردش زندگی‌اش آگاه
بسم الله الرحمان الرحیم

قسمت اول
به بررسی شبهه مذکور بپردازیم:
همگان میدانند اصل استثناء ناپذیر دین مبین اسلام، نفی نژاد پرستی است و این، چنان به گوش همگان خورده است که جای تردید و انکار نیست که اسلام ستیز شبهه افکن، درصدد میباشد به ذهن شما هموطنان عزیز القا کند دین اسلام دین نژاد پرستی است و میان نژاد ها تفاوت قائل شده است:
ادامه مطلب
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
چه دارد برای تو، تنهاییِ کبریا؟
خدایا! اگر هستی از عرش پایین بیا!
وطن کو؟ که عشقی بِوَرزم به «سیما»ی آن
که بیزارم از دین و تاریخ و جغرافیا
خدا! این‌همه قارّه! جا مگر قحط بود؟
چرا سرزمینِ من افتاده در آسیا؟
غزل را کتک می‌زند ناظمِ محترم
ببین ترکه و خط‌کش افتاده دستِ کیا!
پر از گوشِ مخفی‌ست این چاردیوارِ شعر
بله! شعر؛ این سازمانِ همیشه «سیا»
پدرخوانده‌ی مرده‌ام بس که خط خورده‌ام؛
که میراث‌داری ندارم در این مافیا
مریم جعفری آذرمانی 
۱۹ اسفن
به اندازه ی چند دقیقه، با من نشسته بود
از خودش گفت، از قصدِ آمدنش، از چرایِ رفتنش
ساده بود و صمیمی‌
لحنی داشت، به گوشِ احساسِ من، بی‌ انتها غریب
قهوه‌اش را خورد، دستم را فشرد و رفت
ماجرایِ عجیبی ‌ست بودنِ ما آدم ها
یک نفر برایت چند دقیقه وقت می‌‌گذارد و به اندازه ی خوردنِ یک قهوه، چشمانت را به دنیائی تازه باز می‌‌کند
برای یک نفر، عمری وقت می‌‌گذاری. همان کسی‌ که قادر است به اندازه ی خوردنِ یک قهوه، دنیایی را خراب کند
با تاسف نمی‌نویسم
ب
«بی‌همگان» شرح زندگانی حسینعلی شبانپور است. پیرمرد چوپان، بادیه‌نشین تنها، مردی با صدای خوش که سال‌هاست عاشق است. عاشق نوارهای کاست، عاشق ساز، آواز و تصنیف. می‌گوید صد نوار دارد از شجریان و موسیقی را تنها از راه شنیدن صدای او یاد گرفته. 
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خ
بدونِ ترس از اتفاقاتِ ناخوشایندی که تصورشان هم حالِ آدم را بد میکند!
به امیدِ روزی که آخرین چهارشنبه ی سال، جز صدای لبخند، صدای دیگری گوشِ این خیابان های خسته را پر نکند،
روزی که تمامِ دردها، غصه ها و مصیبت ها را در آتشِ اتحاد و همبستگی مان بسوزانیم و هربار، سالمان را به وقتِ آرامش و خوشبختی، تحویل بگیریم...
#نرگس_صرافیان_طوفان
چهارشنبه سوری مبارک
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار
چرخ دنیا عجیب شده
دنیا چقدر کوچیک شده
آدما خالی از جا و مکان
همه جا پوشیده از آدم شده
نگار خالی از احساس
زندگی خالی از انسان شده
زمین خالی احساس
زندگی پر از آدم شده
آسمان خالی از پرنده
هوا پر از غبار شده
آسمان بی احساس از خورشید
در گوشِ زمان غوغا شده.

( من کنت مولا فهذا علی مولا )حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگانبا عرشیان و فرشیان است ، محضر شما و همه ی شیعیانتبریک و تهنیت عرض می نمایم. مسجد و پایگاه امام حسین ع سده لنجان و کانون رهروان حضرت زینب س www.tkanoon.blog.ir
#برشی_از_یک_کتاب
#اعتقادی_معاد

خدای سبحان به رسول مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم وعده داده است که او را به مقام محمود می رساند:«وَمِنَ اللَّیْلِ فَتَهَجَّدْ بِهِ نَافِلَةً لَّکَ عَسَىٰ أَن یَبْعَثَکَ رَبُّکَ مَقَامًا مَّحْمُودًا»؛ پاسی از شب را به نافله پرداز تا پروردگارت تو را به مقام محمود برانگیزد. از این بیان قرآنی بی آنکه قید و خصوصیتی برای آن مقام ذکر کند، برمی آید که آن حضرت از عالی ترین درجه شفاعت برخوردار است؛ به گونه ای که ه
بیاییدبیاییدتا همگان بر سر همرطل گران* بکوبیمو از نداشته هایمبه سرابی پناه ببریمیا از عمق چاهبه عکس ماه صعود کنیمبیاییدبیاییدشعر مهتاب را در دلهایمانتا ابد حفظ کنیمو از بر عشق بسراییم. 
رطل گران: کنایه از پیاله و پیمانه بزرگ است
♥️با سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ persian scs mod♥️

امشب ساعت ۸/۲۰ دقیقه و ۲۰ ثانیه زمان میشه :

*20:20:20 2020*

که دیگه تکرار نمیشه

لحظه خوشی باشه برای همگان ، و همچنین برای شما همراهان همیشگی perisan scs mod بهترین آرزوها رو داریم.

به‌یاد دارم که جمله معروف «مدیریت، هنر انجام کار از طریق دیگران است» یکی از موثرترین جملات در شکل‌گیری مفهوم مدیریت در ذهن من بود. این تاثیر به زمانی بر می‌گردد که من برای نخستین بار، در یک سازمان شبه‌دولتی مسئولیت یافتم. دیدگاه مطرح در این جمله به من کمک کرد به جذب مشارکت افراد برای انجام کارها، بیشتر روی خوش نشان بدهم و با ایدۀ «انجام همه کارها به دست و بازو و ذهن خویش» مبارزه کنم. همچنین، این رویکرد اهمیت #تخصص‌گرایی را گوشزد می‌کرد ای
چه عواملی از یک دانشگاه نهادی جهانی می سازد؟  و چگونه می توان کیفیت آموزش در یک دانشگاه را ارزیابی کرد؟ آموزش عالی بیش از هر زمان اهمیت پیدا کرده و رقابت میان دانشگاهها سخت تر از گذشته شده است. اما بسیاری از آنها درشان بروی همگان، چه فقیر و چه غنی، باز است. صدها دانشگاه معظم در جهان وجود دارند که یکی از آنها دانشگاه “ییل” آمریکاست. بسیاری از قدرتمند ترین شخصیت های قرن بیستم جهان از دانشگاه “ییل” فارغ التحصیل شده اند. تحصیل در این دانشگاه
عرضم به حضور انورتان که بدنم نیازِ مبرمی به خواب پیدا کرده است. دیشب حدودا ۷ ساعت خوابیدم و امروز هم ۵ یا ۶ ساعت.فکر میکنم آخرین باری که به این عارضه (دائم الخوابی) دچار شدم ماه رمضان دو سه سال پیش بود. وسط مهمانی چرت زدن هایم را دیدند و در اتاقشان برایم تشکی انداختند و حتی کولر را هم روشن کردند!احتمالا یکی از ویتامین های بدنم بالا و پایین رفته و سبب شده است. این مطلب را قبلا در یک کانالِ تلگرامی خواندم.علی ای حال سعی میکنم این خواب ها و چرت های گ
نمیدونم چرا هر چی خرِ پیر و الاغِ آبیه دور از جون شما میاد میچسبه به اسب سفید من! دیروز از دانشگاه که داشتم خارج میشدم من تو مسیر مستقیم داشتم میرفتم که یه منوببوسِ آبی(مینی بوس آبی) پیچید جلوی من و من که در این طور مواقع به هیش جنبنده ای اجازه تجاوز به حق اسب سفیدمو نمیدم کوتاه نیومدم و چون حق با من بود به مسیرم ادامه دادم! بدبختی الاغِ آبی هم کوتاه نیومد و شد آنچه نباید میشد!! خوشبختانه یکم فقط غوزکِ پای اسب سفیدم خراشیده شد که اونم چیزی نیست! 
لشکر صاحب زمان گمنام نیست
منتظر در جستجوی نام نیست
حک شده در لوحِ محفوظ است او
سرفرازان را غم اعلام نیست
روح هستی بوده چون ظاهر شود
زندگی بخشیده ؛ استفهام نیست
جایگاهش برجِ عاجِ امنیت
حق عنایت کردو از اوهام نیست
جاده های انتظارِ منتظر
شادمانی بوده از آلام نیست
شِرک و شَر میلرزد از اعزاز او
ترسی از شیطان و صدها دام نیست
ارتش برپائی عدل علی ،
دائماً رزمیده و آرام نیست
جاری همچون رود ؛ خیرِ مستَمر
خیر را فکری بجز انجام نیست
مثل شاهین در ورای باو
یکی از شاهان جهود در صدد برآمد تا مسیحیت و مسیحیان را به طور کامل نابود کند. از اینرو آتشی عظیم فراهم ساخت و در کنار آن، بتی برنهاد و فرمان داد تا همگان بر آن بت، سجده آرند. هرکس که فرمان او را می نیوشد از کام آتش می جست و الا در آتش می خست.
ادامه مطلب
دختربا نازبه خداگفت:
چطور زیبا می آفرینی ام و انتظار داری خود را برای همگان نکنم؟
خدا گفت:زیبای من!تو را فقط برای خودم آفریدم
دخترک،پشت چشمی نازک کرد و گفت:خدا که بخل نمی ورزد،بگذار آزاد باشم
*خدا چادر را به دخترک هدیه داد*
دخترک با بغض گفت:با این؟اینطور که محدودترم.اصلا می خواهی زندانی ام کنی؟یعنی اسیر این چادر مشکی شوم ؟؟؟؟
خدا قاطع جواب داد:بدون چادر،اسیر نگاه های آلوده خواهی شد...هر چیز قیمتی را که در دسترس همه نمی گذارند.تو جواهری
دخترک ب
 ای غصه‌ی نهفته لای روزمرگی
زیبای منزوی ‌، مرا با خودت ببر
گنجشکِ پَر شکسته‌ی در لانه‌ی نمور
این جوجه را بگیر و از افتادگی بپر
احساس می‌کنی ،جهان توده غم است؟
هی ذره ذره بوسه‌ی پنهانکی بخر
گاهی شبیه آب باش و زندگی‌ ببخش
گاهی کشنده مثل نوکِ جانیِ تبر
گوشِ تو قطعه‌ای‌ست که موسیقیِ مرا
تنظیم می‌کند ، نه این گیتارِ بی‌ثمر
آی از کسی که خُفته کسی توی سینه‌اش
وای از تناقضاتِ دو دیوانه توی سر
حَبس انتهای بودنِ پروانه‌ها نبود
پرواز کن، نه پی
شهادت رییس مکتب تشیع...امام صادق علیه السلام بر همگان تسلیت باد.
داشتم عین عبارتی رو که بالا آوردم با خودم مرور میکردم...
چیز عجیبی نبود.
اونقدر همه مون شنیدیمش ک عادیه..
ولی کاش کمی مزه مزه اش میکردیم و با تمام ارادت و اعتقاد و فهم بر زبون میاوردیمش.
خدا کمک کنه قدر و منزلت ائمه مون رو با نهایت فهم خودمون ک قطعا ناچیزه درک کنیم و راجع بهش مطالعه کنیم... 
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)

«حارث بن مغیره می گوید: به خدمت امام حسین علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: حضرت مهدی را با چه نشانه هایی بشناسم؟ فرمود:«بمعرفة الحلال و الحرام و بحاجة الناس الیه، و لا یحتاج الی احد».«با شناخت احکام و معارف و نیاز همگان به او، و بی نیازی او از همه».
منتخب الاثر/ ص309
 بسم الله الرحمن الرحیم
کارکنان سال تحصیلی ۱۳۹۸ ۱۳۹۹ دبیرستان نمونه دولتی ملاصدرا دوره اول
مدیر : محمد صرفی
معاون پرورشی : قاسم جوادی نژاد
معاون دفتری : ایوب شکاریان
ناظم : حمیدرضا میرصابری
با آرزوی موفقیت برای همگان
امیر محمد طاهری _دانش آموز نهم ب 
روز شادی است بیا تا همگان یار شویمدست با هم بدهیم و بر دلدار شویم

چون در او دنگ شویم و همه یک رنگ شویمهمچنین رقص کنان جانب بازار شویم

روز آن است که خوبان همه در رقص آیندما ببندیم دکان‌ها همه بی‌کار شویم

روز آن است که تشریف بپوشد جان‌هاما به مهمان خدا بر سر اسرار شویم

روز آن است که در باغ بتان خیمه زنندما به نظاره ایشان سوی گلزار شویم

شاعر: مولوی (مولانا)

#سید_جلال_الدین_محمد_بلخی
از غزلیات: دیوان شمس
بی همگان به سر شود 
بی تو به سر نمیشود 
به نظرتون کی قراره سرعت اینترنت رو درست کنن؟ :(

اصلا به نظر شما وقتی اینترنت نباشه چه استفاده های دیگه ای میشه از موبایل کرد؟ :)
+ غیر زنگ زدن و اینا :) . منظورم استفاده ی عمدس!

+ اینم بگین که غیر از فضای مجازی و اینا ( اینستاگرام، تلگرام و... ) چه استفاده های دیگه ای میشه از اینترنت کرد؟
آسمان بارانی استاشک من هم جاری است
شاید این ابر که می نالد و می گرید از درد من است
آخری اخر ابر هم – از دلم با خبر است
شاید او می داند
که فرو خوردن اشک
قاتل جان من است
من به زیر باران از غم و درد خودم می نالم
اشک خود را که نگه می دارم با یه بغض کهنه
من رهایش کردم باز زیر باران
من به زیر باران اشکها می ریزم
همگان در گذرند
باز بی هیچ تامل در من
سر به سوی آسمان می سایم؛
من نمی دانم…
صورتم بارانی است یا آسمان بارانی است
[Lyrics]
دستاتو گرفتم زیر بارون / رد شدیم با هم از خیابون
ماه و ستاره تو خیالمون / ولی تو بودی ستاره ی آسمون
شعر و رقص و دکوپاژ از روحمون / اسکار بهترین بازیگرِ عشقون
(اسکیت)
فریادِ تاجِ سرِ پادشاه / تو گوشِ مردمان
میگه من هستم بهترین / دیو و دیکتاتور هستن همه غریب
موی دخترانه و ظریف / پوسید زیرِ دستِ علی
باد میخواد هم آغوش شه با اون / مشت و لگد جداشون میکنه بدونِ
بوس!
(سولو)
دانلود از اینجا
زشت، زشت است؛ چه درباره‌ی تو و چه درباره‌ی همسایه‌ی تو؛ و زیبا، زیباست برای همگان؛ بنابراین زیبا را برای همه برگزین و زشت را از همه به دور دار. در آنچه اطلاع کافی نداری، سخن مگوی؛ اگرچه اندک باشد.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
شاید در تاریخ بشر کمتر دوره‌ای اتّفاق افتاده باشد که آحاد بشری، جامعه‌ی بشری در همه جای عالَم، به قدر امروز احساس نیاز به یک منجی داشته باشند -چه نخبگان که آگاهانه این نیاز را احساس میکنند، چه بسیاری از مردم که احساس نیاز میکنند ولی در ناخودآگاهِ خودشان- احساس نیاز به یک منجی، احساس نیاز به مهدی، احساس نیاز به یک دست قدرت الهی، احساس نیاز به یک امامت معصوم، احساس نیاز به عصمت، به هدایت الهی؛ در کمتر دوره‌ای از تاریخ، انسان این همه احساس نی
بخشی از زیارت اربعین: و بذل مهجته فیک لیستنقذ عبادک من الجهالة و حیرة الضلالة...؛ و سیدالشهدا علیه السلام، خون خویش را در راه تو عطا کرد، تا بندگانت را از «جهالت» و «حیرت ضلالت» نجات دهد... که جهالت، غفلتِ عِلمی است و ضلالت، غفلتِ عَمَلی.جهل و ضلالتِ همگان بود برقرارشد خون تو برای نجات بشر، نثارراه سلوک و قرب، چه سهل است با حسینگر کشتیِ سریعِ وصالش شوی سوار
ذیل آیه ۲۴ سوره الصافات(وقِفوهُم اِنَّهُم مَسئُولُونَ)،از پیامبر،اکرم،صلی الله علیه وآله وسلم نقل شده که فرمودند:در روز قیامت هر کسی باید به این ۴ سئوال جواب بدهد:۱.از عمر خود که در چه راهی تمام کرده ۲.جوانی خود را در چه راهی گذرانده،۳.مالش را از کجا کسب کرده ودر چه راهی خرج کرده است،۴.واز محبت بما اهل بیت هم سئوال میشود.(نور الثقلین،ج۴،ص۴۰۲).
دوستان عزیز شکرگزار ازشما دعوت میکنم فایل های تصویری مربوط به بحث بخشش را بدقت مشاهده کنیدوبترتیب نگاه کنید.دراین فایل های تصویری خانم دکتر حشمتی ازلزوم بخشیدن افراد ومراحل آن را باصبر وحوصله ومثال توضیح میدهد بطوری که برای همگان قابل فهم است. 
مسیر دسترسی به فایل ها: پیوندها،صندوق بیان،ویدیوها،بخشش
چرا کتاب صوتی برای کودکم؟
کتاب‌های صوتی کودکان که به شیوه‌ی حرفه‌ای تهیه و تولید می‌شوند به دلیل موسیقی متن‌، افکت‌های صوتی، راوی مجرب برای هر یک از کاراکترهای داستان و تبدیل شعرهای کتاب به سرود بسیار شنیدنی هستند و از همان ابتدا کودک را به دنبال کردن ماجرای کتاب ترغیب می‌کنند که خود عامل افزایش تمرکز در کودک می شود. تقویت مهارت شنیداری، افزایش دامنه ی لغات، آموزش ناخودآگاهِ تلفظ درست لغات و در نتیجه افزایش مهارت سخن گفتن، از ابتدایی
                           صنعت هنوز زنده است 

ابتدای امر باید خدمت همه عزیزان عرض کنم که این سایت به نیت کمک به صنعت این کشور شروع به فعالیت نموده است، ما با فعالیت واطلاع رسانی ومهیا نمودن شرایط خاص برای زحمتکشان صنعتی، نور امید را در دلشان پر نورتر میکنیم، وتلاش میکنیم تا به همگان بفهمانیم صنعت نمرده، صنعت هنوز زنده است، وهنوز هم می‌شود در صنعت به ثروت رسید  ، 
دانلود آهنگ علیرضا خان تو مرا دیوانه کردی 
Download New Music Alireza Khan – To Mara Divane Kardi
دانلود آهنگ جدید علیرضا خان به نام تو مرا دیوانه کردی با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : کارن موسوی   موزیک : آرش نوایی   تنظیم : حامد برادران
متن آهنگ تو مرا دیوانه کردی علیرضا خان 
آخرش دیدی مرا دیوانه کردی
با یه عالم غم مرا هم خانه کردی
آدم دلبسته عاقلی بودم تو مرا دیوانه کردی
تا زمانی که به تو آلوده بودم

از زمین و از زمان آسوده بودم
تو مرا ب
زمین، زمان و زمینه
خداوند برای همه زمین و زمان و زمینه مرگ را مخفی کرد:
1_ کسی نمیدونه در کدام سر زمین از دنیا خواهد رفت
2_ کسی نمیدونه در چه زمانی از دنیا میره 
3_ کسی نمیدونه چه چیزی زمینه مرگش میشه: مریضی، تصادف و یا ...
تا همگان در همه حال خودشون را برای مرگ آماده کنند. 
یکی از عادات ما ایرانی‌ها، عادت به مصرف "آب یخ" است! شیخ‌الرئیس "ابوعلی سینا" در کتاب خود همگان را به‌شدت از نوشیدن "آب یخ" پرهیز داده و گفته...
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ صحیح نوشیدن آب در آموزه‌های طب سنتی از اهمیت زیادی برخوردار است و متأسفانه درباره میزان مصرف آب و کم‌وکیف آن، باورهای غلطی بین مردم رایج است از جمله این باور بی‌مبنا و غلط که "باید روزانه 8 تا 12 لیوان آب نوشید!".

ادامه مطلب
در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام جمعه شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان را خواستار شدند: ضمن ابلاغ سلام و تسلیت اینجانب به خانواده های مصیبت دیده و نیز به مجروحان این حادثه، در تلاش برای غمگساری و جبران مصیبتها و خسارت و کمک به مردم، با مسئولین دولتی همکاری و همگان را توصیه به سرعت و جدیت در انجام وظیفه نمائید.
کم پیش می آید که سرآشپزهای حرفه ای اسرار و فوت و فن های کوزه گری طبخ غذاها را فاش کنند. اما ما به شما آن نکته های طلایی را آموزش می دهیم تا با رعایت آن ها قدرت کدبانوگری تان را به رخ همگان بکشید.
برنج جزو اصلی ترین بخش وعده غذاهای ما ایرانی هاست و در فرهنگ عامه، طبخ درست و صحیح آن نشان دهنده قدرت کدبانوگری زن خانه است.
ادامه مطلب
ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته است که می‌ توان ایران را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
منبع:ویل دورانت، تاریخ تمدن، ج۲، ص۷۸ و برتراند راسل، زناشوئی و اخلاق، ص۱۳۵.
ویل دورانت درباره حجاب زنان ایران می نویسد:
«در نقشهایی که از ایران باستان برجای مانده هیچ صورت زن دیده نمی شود.»
منبع:تاریخ تمدن، ویل دورانت ج1، ص 434.
فردوسی درباره پوشش صورت بانوان ایرانی اینگونه می سراید:
منیژه منم دخت افراسیاب  بره
آقا! من تو انتخابات خونه کشتی نبودم قبول ندارم رئیسشو !!
وزنه برداری هم همینطور!
انجمن پزشکان و مهندسان و غیره هم!
صنف مرغداران و کامیونداران و نانوائیها و طلا وجواهرات فروشان
و و و
مگه نه این که هر کدوم از اینا به نوعی به تک تک ما مربوطند و در زندگی ما تاثیرگذار؟!
برا چی به این انتخابات اعتراضی نمیکنیم؟!
انتظاری هم نداریم که مشارکت داشته باشیم؟
بلکه صلاحم نمیدونیم و دوستم نداریم؟
چرا که علاوه بر عدم امکان چنین وقت گذاری برا عموم مردم، هر گروه

همۀ ما می­ دانیم که به فرمودۀ رسولِ اکرم، صلّی الله علیه و آله، عدمِ اهتمامِ جدّی به امورِ مسلمانان، ما را از دایرۀ اسلام خارج می­ کند:

مَنْ أَصْبَحَ لاَ یَهْتَمُّ بِأُمُورِ اَلْمُسْلِمِینَ فَلَیْسَ مِنْهُمْ وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنَادِی یَا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ.(1)

در این ایّام، صدای تظلّم و دادخواهیِ مسلمانانِ مظلومِ هند، به گوشِ همۀ ما می­رسد؛ امّا بسیاری از ما بی­ تفاوتیم و یا ساکت!
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«مامنا احد اختلفت الیه الکتب، و سئل عن المسائل، و اشارت الیه الأصابع، و حملت الیه الأموال، الا اغتیل، او مات علی فراشه، حتی یبعث الله لهذا الامر رجلا خفی المولد و المنشأ، غیر خفی فی نسبه».
- «کسی از ما نیست که نامه ها به سویش سرازیر شود، پرسش‌ها به طرف او فرستاده شود، با انگشت‌ها به سوی او اشاره شود، و اموال به طرف او حمل شود، جز اینکه با شمشیر کین کشته شود، یا (با زهر جفا) در بستر بمیرد، تا خداوند مردی را برای این کار ب
اصلاح طرح لبخند برای همگان حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی لبخند خواهد توانست زیبایی چهره فرد را تضمین نماید و برای زیبایی بخشیدن به دندان ها و لبخند خود راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که این راه ها در حالت کلی به دو نوع خانگی و کلینیکی دسته بندی می شوند. روش های کلینیکی سریعترین روش برای اصلاح کردن طرح لبخند خواهند بود.

اصلاح طرح لبخند
نیاز به زیبایی امروزه در همگان مشاهده می شود و یکی از مهمترین بخش های بدن که زیبایی آن می تواند سبب زی

تا صورت پیوند جهـــــــــــــــان بود علی بود
تا نقش زمین بود و زمــــــــان بود علی بود

هم آدم وهم شیث و هم ادریس و هم الیاس
هم صالــــــــــح پیغمبــــــــر و داوود علی بود

این کفر نباشد، سخـــــــن کفر نه این است
تا هست علی باشد و تابــــــــــود علی بود

سرّ دو جهــــــــــــــان جمله ز پیدا و ز پنهان
شمس الحق تبریز که بنمـــــــود، علی بود
✦✦✦✦

《حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگاناز عرشیا
بر همگان مسلم است که جامعه عادل جامعه ای است که در آن همه ی افراد از حیث انسان بودنشان از فرصت های یکسان برخوردار باشند.به طور خاص،اگر جامعه ای به گونه ای باشند که در آن زنان و مردان ،بتوانند فارغ از جنسیتشان از حقوق،مزیت ها،مقام و وظایف برابر بهره مند باشند،آنگاه می توان گفت که این جامعه در قبال زنان و مردان خود جامعه ای عادل است...
بخشی از کتاب "دختری از تبار ما" (نگاهی به زندگی،آثار و دستاورد های ملکه ی ریاضی جهان)
اکبر نبوی:
سالها گفتند که رئیس جمهور قدرت لازم را ندارد اما همگان دیدند که اقای روحانی نزدیک به یک ماه در برابر کارشناسان و عاقلان ایستاد و نظر غلطش را بر کرسی نشاند و کرونا گسترش یافت. حالا مردم میدانند روحانی چه قدرتی دارد.   
عسل معروف ترین اکسیر طبیعی 
از گذشته های دور تا کنون عسل و خواص آن برای همگان هویدا بوده و تمام جامعه بشری به شکل های مختلف از این ماده ی طبیعی شگفت انگیز بهره بردند.سالیان سال عسل بعنوان یکی از مهمترین داروهای درمانی در طب سنتی شناخته شده و برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است . . .
ادامه مطلب

میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یادآور حماسه آفرینی پاسداران اسلام، حضرت ابوالفضل (ع) تجدید خاطره رشادت های جانبازان عزیز و امام سجاد (ع) سید الساجدین یادآور دعاهای مردان نیک خدا در فراق معبود بر همگان مبارک باد.

"حس خوب یعنی سودا"
یک از مهم ترین مباحث در رابطه با انقلاب ها, تداوم آن هاست
انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین انقلاب های جهان, همگان را متحیر بقای خود نموده و این یکی از همان دلایلی است که قدرت طلبان و منافقان به دشمنی با جمهوری اسلامی می پردازند
راهکارهای منافقان برای رسیدن به هدفشان که فروپاشی یک انقلاب عظیم است, چیست؟
پیروان انقلاب در برابر هجمه ها و دشمنی ها چه وظیفه ای دارند؟؟؟
ادامه مطلب
یا زنی که می‌خندد و می‌خندد و ظاهرا شاد ترین زنی‌ست که به عمرتان دیده اید،اما بعد از ترک شما می‌رود خودش را از فلان پل معروف پرت می‌کند پایین و داستان‌ش تمام می‌شود و یاد و نام‌ش طوری از ذهن همگان پاک می‌شود ،انگار نه انگار او هم روزی زنده بود و نفس می‌کشید.یا پیرمردی که تکیه زده به پشتیِ پشت‌ش و نفس های آخرش را می‌کشد و زل که بزنی به چشم‌هایش، چیزی نمی‌بینی جز غمِ مطلق.بعد سر می‌گذارد روی تکه‌ای پارچه و جان می‌دهد؛آن‌قدر بی‌صدا که
«٨٣»أَ فَغَیْرَ دِینِ‌ اللّهِ‌ یَبْغُونَ‌ وَ لَهُ‌ أَسْلَمَ‌ مَنْ‌ فِی السَّماواتِ‌ وَ الْأَرْضِ‌ طَوْعاً وَ کَرْهاً وَ إِلَیْهِ‌ یُرْجَعُونَ‌ پس آیا آنها جز دین خدا(دینى)مى‌جویند؟در حالى که هرکه در آسمان‌ها و زمین است، خواه‌ناخواه فقط‍‌ تسلیم اوست و به‌سوى او بازگردانده مى‌شوند. نکته‌ها: موجودات آسمان‌ها و زمین،همگى تسلیم خدایند.حتّى اگر در حال عادّى این سرسپردگى را کتمان کنند،در حال احساس خطر به ناچار دل به او مى‌سپارن

تا صورت پیوند جهـــــــــــــــان بود علی بود
تا نقش زمین بود و زمــــــــان بود علی بود

هم آدم وهم شیث و هم ادریس و هم الیاس
هم صالــــــــــح پیغمبــــــــر و داوود علی بود

این کفر نباشد، سخـــــــن کفر نه این است
تا هست علی باشد و تابــــــــــود علی بود

سرّ دو جهــــــــــــــان جمله ز پیدا و ز پنهان
شمس الحق تبریز که بنمـــــــود، علی بود
✦✦✦✦

《حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگاناز عرشیا

کورتون چیست؟
 کورتون نام عامیانه گروهی از داروهای شیمیایی هست که خاصیت "مسکن" و "تضعیف سیستم ایمنی بدن" را داشته و متاسفانه بعلت رضایت مندی فوری بیمار در اکثر بیماری‌ها تجویز می شود .  نام کامل این داروها کورتیکواستروئید است و به شکل قرص، آمپول، اسپری و پمادهای موضعی خطرناک در دسترس همگان وجود دارند.
ادامه مطلب

✍ مجید یونسیان، روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی

دولت روحانی در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و سیاسی مناسب چنین شوکی نبود و پیامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 

همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحمیل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.

ادامه مطلب
اصلاح طرح لبخند برای همگان حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی لبخند خواهد توانست زیبایی چهره فرد را تضمین نماید و برای زیبایی بخشیدن به دندان ها و لبخند خود راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که این راه ها در حالت کلی به دو نوع خانگی و کلینیکی دسته بندی می شوند. روش های کلینیکی سریعترین روش برای اصلاح کردن طرح لبخند خواهند بود.
ادامه مطلب
سالها بعد، اگر برای فرزندان ایران زمین سئوالی در خصوص برجام مطرح شود همگان خواهند گفت :بواسطه ای موفقیت ایران در مذاکره با طرفهای 1+5 ، و به پاس قدر دانی از تلاشهای بی نظیر تیم دکتر ظریف ، هدایایی در قالب سکه و .... به آنها اهدا شد!
برخی از اخبار تاریخی در همین حد اعتبار دارند!
به‌گفته‌یکی‌از‌بزرگان‌اگر‌زنی‌‌خود‌را‌بازیچه‌دست‌مردان‌قرار‌دهد،‌ومردان‌بولهوس‌اورا
دست‌به‌دست‌بگر‌دانند،وآن‌زن‌خود‌را‌آرایش‌کند‌به‌این‌امید‌که‌مردان‌بیشتری‌به
او‌نگاه‌کنند،آن‌زن‌خودرابا‌دست‌خود‌به‌کالای‌کم‌ارزشی‌تبدیل‌کرده‌است!!
عقلای‌عالم‌جواهرات‌ناب‌وپرارزش‌خود‌رادر‌معرض‌دید‌همگان‌قرار‌نمیدهند،
حتی‌دیدن‌ظاهری‌این‌جواهرات‌را‌به‌هر‌کسی‌نمیدهند،
واما‌تو‌ای‌خانم‌وای‌
نظرنژاد_کدخدا:#چارپاره_تبری#سنگتراشون(1)هاده دلْ می حرفِ بَی شی گوشِ تِکسنگتراشون زَمْبه هَنتا دل بِئیتا «تَلی باغ» اَی بِمومه خلوتییَخّه ی سَر بَزّومه اَی گل بِئی(2)تا چلا بِشنُوسّه می « توو زخمه » رهبَل هِدائه عاشقی پَر ره چِتیمنتظر اِسّامه ماه ِ نالِ سَر شو کلاغ گِرنه مِه صور ِ خلوتی(3)در اِنه دیر جِه قطار دارنه مِجش اَتْکه لَنگِش هاده، هادِم دیمِ خِشهر چی اِسّمبه خیال هَسّو گِمون بِرمه نیشته خنده جارِ کیمه پِش(4)اَنده زِل بَزّومه تی صور
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
«و لیعلموا أن الحق معنا و فینا، لا یقول ذلک سوانا الا کذاب مفتر، و لا یدعیه غیرنا الا ضال غوی، فلیقتصروا منا علی هذه الجملة دون التفسیر، و یقنعوا من ذلک بالتعریض دون التصریح، ان شاء الله».
ای شیعه ما همگان باید بدانند حق با ما و نزد ماست؛ جز ما، کسی این سخن را بر زبان نمی راند مگر دروغگوی تهمت زن. و غیر از ما، احدی این ادعا را نمی کند مگر آنکه گمراه و گمراه کننده است. به همین جمله از ما اکتفا کنند و تفسیرش را نخواه
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
«و لیعلموا أن الحق معنا و فینا، لا یقول ذلک سوانا الا کذاب مفتر، و لا یدعیه غیرنا الا ضال غوی، فلیقتصروا منا علی هذه الجملة دون التفسیر، و یقنعوا من ذلک بالتعریض دون التصریح، ان شاء الله».

ای شیعه ما همگان باید بدانند حق با ما و نزد ماست؛ جز ما، کسی این سخن را بر زبان نمی راند مگر دروغگوی تهمت زن. و غیر از ما، احدی این ادعا را نمی کند مگر آنکه گمراه و گمراه کننده است. به همین جمله از ما اکتفا کنند و تفسیرش را نخوا
باید نه ضد کشورهای دیگر
بلکه بر ضد دشمن مشترک همگان یعنی فقر بجنگد ...!
#ویل_دورانت
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 490×495]
مشاهده مطلب در کانال
تصوری که همگان از بزرگ کردن و تربیت بچه دارند این است که تمام وقت باید مراقب بچه بود. جای خوابش راحت و گرم باشد و از بیرون بردن بچه تا زمانی که نوزاد است خودداری شود. اما امروز در پرشین وی می خواهیم سبکی عجیب از بزرگ‌ کردن بچه را به شما نشان دهیم که در کشورهای اروپای شمالی رخ می دهد.

ادامه مطلب
دلفین ها نوعی از حیوانات آبزی باهوش، باروحیه همکاری هستند ودر ارتباطات خود شیوه برنده–برنده را برگزیده‌اند.
دلفین هیچ کمبودی ندارد ومی خواهد که همه چیز را با همگان تقسیم کند.
اگر یک دلفین زخمی شود، ۴ دلفین دیگر او را همراهی می کنند ، تا خود را به گروه برساند.
در همین راستا پژوهشگران تعداد ۹۵ کوسه و ۵ دلفین را به مدت یک هفته در استخر بزرگ رها کرده و به مطالعه حالات رفتاری آنها پرداختند.کوسه‌ها به یکدیگر حمله کردند و در این تهاجم تعداد زیادی
اینست حسنک و روزگارش و گفتارش، رحمه الله علیه، این بود که خود بزندگی گاه گفتی که: «مرا دعای نشاپوریان بسازد» و نساخت و اگر زمین و آب مسلمانان بغصب بستدند،‌ نه زمین ماند بدو و نه آب و چندان غلام و ضیاع و اسباب و زر و سیم و نعمت، هیچ سودش نداشت. او رفت و آن قوم که این مکر ساخته بودند، نیز برفتند. رحمه الله علیهم و این افسانه‌ایست با بسیار عبرت و این همه اسباب منازعت و مکاوحت از بهر حطام دنیا بیک سوی نهادند. احمق مردی که دل درین جهان بندد، که نعمتی
معرفی سایت bandcamp.com
در این سایت شما میتوانید فایل های خود را برای فروش قرار دهید یا به صورت رایگان در معرض دید همگان منتشر کنید
برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک و به سایت مربوطه هدایت شوید
https://musicha.bandcamp.com/album/download-new-music-hamed-mahzarnia-pesaram
به نام خدا

رفته بودم حموم ، یهو آب رفت گوشم. یاد چند سال پیش افتادم. یک روزِ تابستانی در حوضِ حیاطمان کلی آب بازی کردم. و غافل از آبِ رفته به گوش، عصرِ همان روز ، آبِ درونِ گوشم چرک کرده بود و دردِ بسیار بسیار بدی داشت . دردی که از ناحیه داخلیِ گوش و وسط سَرَم بود و غیرِ قابلِ لمس. برای تسکین درد هر کاری کردم، بالا پایین پریدم .دور حیاط دویدم ؛ فائده ای نداشت. مادرم پشتِ گوشم زنجبیل کشید و خوابیدم . کمی بعد آب خارج شد و آن دردِ سخت برطرف شد. هنوز با

دلبرا درهوس دیدن رویتدلم من تاب ندارد.،نگهم خواب ندارد،قلمم گوشه دفتر،غزل ناب ندارد،همه گویندبه انگشت اشاره،مگراین عاشق دلسوخته ارباب ندارد؟توکجایی گل نرگس زفراقت دل من تاب ندارد؟اللهم عجل لولیک الفرج

میلاد امام زمان بر همگان مبارک
دستم را گرفته اید پله پله از نردبان نور بالا می برید ای خاندان کَرَم !

ابتدا فرزند شیطان سر و کله اش پیدا شد، آمد جلو که با پتکش بزند بر سر من، ویران کند تمام اعتقاداتم را، ضربه مغزیم کند تا بیهوش شوم؛ بی جان و خونین و گریان، مرا انداخت گوشه ی اتاقی تاریک و گند گرفته تا در تنهایی و ظلمت فرو روم، من آن تاریکی بد بو را هنوزم خاطرم هست، بی حسی و خاموشی روح را یادم هست...

در همان رخوت متعفن، شبی در مجلس علی، یوسف گمشده ی بارگاهِ الهی آمد و از حوالی
به نام رب
دیگر از جهانبینیهای متفاوت خسته و حیران شده ام
با اعتماد به قدرت لایزالت و دخل و تصرف در پدیده ها ، و حامی بودن کائنات و فرشتگان هادی همراه ، در سایه سار ولایت اول مولا ، تصور میکنم ، تمرکز می کنم، و تحققش با توست یا رب.

راستش را بخواهی دیگر چیزی از من باقی نمانده است
همه را از دست داده ام و فقیر الی الشما شده ام
بر من منت گذار و دریاب مرا
تا با باقی مانده ی ودیعه هایت در وجود این حقیر ، ادامه مسیر حیات را بپیمایم
و سرشار از شکرگزاری و
+زمان، زمان، یکم آهسته تر بدو...
+ هیچوقت تصوری از امروز نداشتم، دیروز
+همگان درحال طی طریق رشد خودشون هستن. در طی این طریق افزوده و کاسته می‌شه ارزش شون، نمی تونم از تویی که در طی طریق رشدت هستی و به من ظلم مبرهن کردی متنفر بمونم، تو در مسیر خودتی، اقتضای فهم و درک و شرایط وجودی تو اون رفتارها بوده، اگرچه اثر بدی که گذاشت کارت، هنوز هست، ولی من دلیلی برای حمل بار دلخوری از تو بر گرده ی دلم نمی بینم.
+تو چقدر نوشتنی هستی، می ترسم از این روزهایی که
دست در دست هم بدیم و رو لب های هم لبخند مهربانی بکاریم :)
بعضی وقتها یه چیزهایی باعث سرکوب استعداد میشه که شاید تصورش برا همگان سخته و خنده دار، نداشتن کوله پشتی، نداشتن دفتر و ... این مشکلات همچنان تو کشور ما هست...
کوله پشتی مهر: اینجا
واقعا تو خوابم موندم. تا حالا هیچوقت اینقدر نمیخوابیدم و اینقد ظهرا خوابم نمیگرفت. درسته باید تا قبل از سربازی قشنگ استراحت کنم، ولی با این وضعیت تو خدمت میمیرم به خاطرِ خواب.
این مدت همش زمانِ خوابم بد بوده. روزایی هم که صب به موقع و نسبتاً زود بیدار شدم، ظهرش قدّ یه ثریا قاسمی خوابم گرفته و گرفتم خوابیدم و باز شبش دیر خوابم برده و دوباره تایمِ خوابم واسه چند روز به هم ریخته. 
موندم چیکار کنم با این خوابِ اسطوره ای. واقعاً تو طول زندگی هیچوقت
وقتی صحبت از سفر به کیش می شود با وجود تمام تفریحات و مجتمع هایی که همگان
از آن مطلع هستند، انتظار می رود که سفری درجه یک و عالی برای مسافران رقم بخورد.
اما مهم ترین بخشی که این سفر را به یک سفر درجه یک و لاکشری تبدیل می کند، هتل
های کیش هستند که جزو مجهزترین، به روزترین و تاپ ترین هتل های ایران محسوب می
شوند و در خدمات رسانی و بالا بردن سطح کیفی سفر حرف اول را می زنند.
کسب مقامهای درخشان هنرجویان هنرستان حائری در رشته های مختلف مسابقات فرهنگی هنری ناحیه 2 یزد و راه یابی تعداد زیادی از این عزیزان به مرحله استانی این سری از مسابقات را به هنرجویان، خانواده های محترم، هنرآموزان و دبیران و سایر همکاران در هنرستان حائری تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون همگان را در مراحل بعد و نیز سایر عرصه های زندگی آرزومندیم.
مدیریت هنرستان حائری
نتایج مسابقات فرهنگی هنری _ مرحله ناحیه
بسم الله
رسول خدا صلى اللّه علیه وآله از همان روز نخستِ بعثت اعلام فرمود که امامت و تعیین امام تنها به دست خداوند سبحان است و به همگان خبر داد که امامت هم چون رسالت و نبوّت است و تمام شرایط و ویژگى هاى آن را نیز دارد، چنان که پیش از این متذکّر آن شدیم.
ادامه مطلب
اعتدال 
کسی که خود اعتدال ندارد، شعار اعتدال سر دهد، مردم را از این فرهنگ مهم دور می کند و جامعه را به سردرگمی و بدبینی نسبت به ارزش‌ها می کشاند، امروز در جامعه ما کسی مدعی شعار اعتدال شد که خود از اعتدال روانی برخوردار نیست، وپشت سر هم دروغ می گوید و وعده می دهد و خلف وعده می کند، و این عدم تعادل رفتاری سبب شده که خیل عظیمی از مردم نسبت به ارزش‌ها دلسرد شوند، اما همگان باید بداند که ما دینمان را از این مدعیان دروغین نگرفتیم بلکه از پیغمبر و آ
تعریف جنگ نرم و راههای مقابله

به نام خدا

مفهوم جنگ نرم (Soft Warfare) در مقابل جنگ سخت (Warfare Hard) است و تعریف واحدی که مورد پذیرش همگان باشد ندارد.

«جان کالینز» تئوریسین دانشگاه ملی جنگ آمریکا، جنگ نرم را عبارت از “استفاده طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن، برای نفوذ در مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی مجری می شود”، می داند.
ادامه مطلب
ماه بِ خاطرِ هلالِ باریکِ با ارزش اش کِ در این روزها چشم ها بِ انتظارش سینه ی شب را می شکافند "ماه" شده است.شُکر این آفرینشِ لطیفِ ظریفِ هنرمندانه ات را؛کاش ما هم بِ نیمه ی مسیر کِ رسیدیم ظرفِ نورانیِ دل هامان همچو کیسه ی پر از نقره ی ماه پُر باشد!می دانم کلماتت امسال قرار است سرِ جایشان بنشینند در حفره های جانم کِ سالِ گذشته همین حوالی شروع کردی بِ گرد گیری شان بِ نورِ حضور و رایحه ی عبور، در حالی کِ دست های منجمدِ خشک شده ام را بِ نوازش هایت گر
کاش میشد امروز مشهد بودم..
نفس که میکشم الان حس نفوذ هوای صبحایی دارم که از ایستگاه راه آهن به سمت حرمت تو ریه هام پخش میشد
اونجا وارد خیابان امام رضا میشم و تمام مسیر چشم میدوزم به حرمت..
انقدر هم هولم که از ذوق دوسه باره بهت سلام میکنم و دوباره و دوباره..
امروز رو اگر میشد مشهد بود،
لباس تیره میپوشیدمو
باز تنهایی میومدم حرمت..
از باب الجوادت میومدم..
سلام میکردم همونجا مینشستم..
یه گوشه کنار یکی از ستون های باب الجوادت..
بهت تسلیت میگفتم..
باهات
 (فراسوی نیک و بد، نوشتۀ نیچه، ترجمۀ داریوشِ آشوری)
۲۶
هر انسانِ برگزیده، بنا به غریزۀ خویش، در پیِ دژ و نهان‌گاهِ خویش است، یعنی جایی که در آن از شرِ توده و بسیاران و بیشینگان (اکثریت) نجات یافته باشد، جایی که در مقامِ استثنا، «انسانِ» به‌قاعده را فراموش تواند کرد ـ مگر در یک مورد، یعنی هنگامی که در مقامِ دانش‌پژوه، به‌ معنای بزرگ و عالیِ کلمه، غریزه‌ای نیرومندتر یکراست او را به‌سوی این «قاعده» براند. هرآن‌کس که در نشست‌وبرخاست با مرد
هدف ما بر ساخت سامانه ای است که سواد پزشکی عمومی را بالا ببرد، دسترسی به تشخیص و ارزیابی بیماری ها را با کمک از متخصصان و پزشکان به صورت آنلاین و یا هوش مصنوعی را در اختیار همگان به آسانی بگذارد و هزینه های درمان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و هزینه هارا مطلقا بر دارو بگذارد.
مدیسه، مشاور سلامتی شما
اموزش خصوصی در منزل < ارگ و پیانو >
بصورت خصوصی و در منزل خودتان انجام میشود
با 15 سال سابقه اموزش در امر ساز های کیبورد و پیانو و سلفژ
بدون محدودیت سنی - خانم و اقا دختر و پسر و کودکان دلبندتان همه و همه میتوانند اموزش ببینند و خانواده هنرمندی شوید و لذت ببرید
عید 98  بر همگان مبارک 
09194260919 مشاوره رایگان جهت خرید ساز
اینستا : music204060@  تلگرام : music2040@
http://shop-music.blog.ir
اموزش خصوصی در منزل < ارگ و پیانو >
بصورت خصوصی و در منزل خودتان انجام میشود
با 15 سال سابقه اموزش در امر ساز های کیبورد و پیانو و سلفژ
بدون محدودیت سنی - خانم و اقا دختر و پسر و کودکان دلبندتان همه و همه میتوانند اموزش ببینند و خانواده هنرمندی شوید و لذت ببرید
عید 98  بر همگان مبارک 
09194260919 مشاوره رایگان جهت خرید ساز
اینستا : music204060@  تلگرام : music2040@
http://shop-music.blog.ir
پیام نوروزی رهبری ایران رونق تولید را مورد توجه قرار می‌دهد. این سخن البته به عنوان یک راه حل مطرح نیست. این که تولید باید رونق بگیرد بیشتر یک مسئله است که باید به راه حل آن پرداخته شود. احتمالا رهبری هم این مورد را به عنوان مسئله طرح کرده‌اند و نه راه حل. اما به هر حال این سخن سخن تازه‌ای هم نیست که مختص امسال یا سال قبل و سال دیگر باشد. معیار تولید ملی یکی از معیار‌های کهن و مقبول همگان اقتصاد است.
تولید دکمه‌ای ندارد که کسانی که مخاطب حرف ر
تَک دیل  (Tak dealیا Takdeal) بازار اینترنتى (marketplace) ایرانى براى خرید و فروش اینترنتى به صورت مزایده (حراجى) و مزایده پلاس (فروش فورى) مى باشد، این  شرکت  اینترنتی  در سال ٢٠١٧ میلادى  راه اندازه شد. تک دیل سامانه اى جهت خرید و فروش آنلاین و به طور مستقیم (بدون واسطه) مى باشد.
سایت تَک دیل  (Tak deal) به همگان این فرصت را میدهد، در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
ادامه مطلب
که به هرکی می رسم، یا در حال رفتنه
یا یهو تصمیم میگیره بره!
آرام هم وبشو بسته... البته قطعا فعلا بسته و برمیگرده... همین دیروز پریزور واسم کامنت گذاشتی که نبندم وبمو آرام بانو!
ویستا هم که کلن داره میره ولی خب اون معقوله رفتنش چون واسه کنکور لعنت الله علیه داره میره و امیدوارم موفق باشه :)
.
یه چیز عجیب شنیدم امشب...
اینکه من در برخورد اول با همگان، مغرور و سرد به نظر میام! یه طوری که بچه ها میگن ما میترسیدیم بیایم سمتت و باهات حرف بزنیم!
من همیشه این
پسرم،گر گذاشتند اوباشتو مدیر امور مالی باش هر که یک سال بوده در این کارشده نامش بلند و بارش بار کام ِ آدم چو قند خواهد شدبخت آدم،بلند خواهد شد به حقوق تو می رسد برکتبرکت می دهند،بی حرکت طرف التفات و مرحمتیچون مدیرِ عزیز بی جَهَتی می شوی مثل شهر رُم که به حتمهمه ی راه ها ،شود به تو ختم همه از خشمت اجتناب کنندداخل آدمت حساب کنند به حضور تو اَند نامه نویسهمه،حتّی خود جنابِ رئیس چون تویی صاحب حساب و کتابهمگی می برند از تو حساب همگان را به لطف
صابر سهرابی در این دیدار با گرامی‌داشت هفته معلم و جایگاه معلم گفت: هنرستان شهید آوینی تنها هنرستان هنری فارس است که زیر مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، به پرورش هنر و هنرمندان آینده این استان می‌پردازد و باید بیش از پیش مورد حمایت همگان قرار گیرند.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پویش‌خبر -
ادامه مطلب
سه گانه « بتمن » به کارگردانی کریستوفر نولان را می توان آغاز کننده جریانی تازه در فیلمهای اَبَر قهرمانی در هالیوود دانست. شخصیتی1 که کریستوفر نولان از بتمن در اولین سه گانه خودش به نام « بتمن آغاز می کند/ Batman Begins » ارائه داد چنان متحول شده و غیرمنتظره بود که تا مدتها پس از اکران این فیلم همگان منتظر بودند تا ببینند آیا می توان قهرمانان را در چنین قالب شکننده ای پذیرفت یا خیر! بحث بر سر تغییر و تحول اَبَر قهرمانان ادامه داشت تا اینکه قسمت دوم با
 عرضه اولیه یعنی وقتی سهام یک شرکتی برای اولین بار در بازاربورسمی‌آید و ما می‌توانیم از طریق بورس سهام آن شرکت را بخریم،این شرکت‌ها احتمالا چند سالی هم فعالیت خوب داشته‌اند.خرید سهام در عرضه اولیه برای همگان آزاد است، به شرطی که دارای کد بورسی باشند.خیلی‌ها اعتقاد دارند که عرضه‌ اولیه مانند طلا است یعنی
ادامه مطلب
 عرضه اولیه یعنی وقتی سهام یک شرکتی برای اولین بار در بازاربورسمی‌آید و ما می‌توانیم از طریق بورس سهام آن شرکت را بخریم،این شرکت‌ها احتمالا چند سالی هم فعالیت خوب داشته‌اند.خرید سهام در عرضه اولیه برای همگان آزاد است، به شرطی که دارای کد بورسی باشند.خیلی‌ها اعتقاد دارند که عرضه‌ اولیه مانند طلا است یعنی
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها